Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3802
Назва: Використання мультимедіа на уроках трудового навчання і технологій
Автори: Джевага, Григорій Васильович
Білецький, І. В.
Ключові слова: мультимедіа
мультимедійні технології
мультимедійний контент
урок технологій
методи навчання
сприймання учнів
Дата публікації: 2017
Видавництво: Вісник ЧНПУ
Бібліографічний опис: Джевага Г. В., Білецький І. В. Використання мультимедіа на уроках трудового навчання і технологій. Вісник Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка. Чернігів : ЧНПУ, 2017. Вип. 149. С. 90-92 (0,41 др. арк.)
Короткий огляд (реферат): У статті охарактеризовано можливості мультимедійних технологій для використання у навчальному процесі. Визначено структурні компоненти мультимедіа, що можуть застосовуватись на уроках трудового навчання і технологій. Під час проведення педагогічного дослідження, виявлено позитивний і негативний вплив мультимедійних технологій на навчання, виховання і розвиток учнів на різних етапах уроку. В основному тексті статті наведено методичні рекомендації застосування мультимедіа на уроках трудового навчання та технологій. Використання кожного компоненту мультимедіа проаналізовано, описано його зміст, визначено умови ефективного використання та наведено якісні показники результатів педагогічного експерименту.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3802
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.