Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3799
Назва: Використання технологічних пристосувань на уроках трудового навчання у 5-му класі
Автори: Джевага, Григорій Васильович
Ключові слова: технологічне пристосування
технологічна культура учня
лобзик
трудове навчання
Дата публікації: 2015
Видавництво: Вісник ЧНПУ
Бібліографічний опис: Джевага Г.В. Використання технологічних пристосувань на уроках трудового навчання у 5-му класі. Вісник Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка. Чернігів : ЧНПУ, 2015. Вип. 125. С.64 – 68.
Серія/номер: Педагогічні науки;
Короткий огляд (реферат): В статті розкрито особливості підбору вчителем трудового навчання технологічних пристосувань для використання учнями п’ятого класу під час практичних робіт. Виконання технологічних операцій з використанням пристосувань, створить умови для виховання технологічної культури учнів. Наголошено увагу на критеріях, яким повинно відповідати технологічне пристосування для використання в умовах школи. Проаналізовано загальновідомі технологічні пристосування для забезпечення процесу виготовлення виробів учнями у п’ятому класі: шаблон для розмічання, пристосування для заміни в лобзику пилочки та утримування шліфувального паперу. Виявлені позитивні сторони та недоліки даних пристосувань. Запропоновані власні доробки та рекомендації щодо модернізації пристосування для полегшення заміни в лобзику пилочки.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3799
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.