Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3533
Назва: Екскурсії в парки та лісопарки як складові елементи окремих тем розділу "Рослини" шкільного курсу біології
Автори: Потоцька, Світлана Олександрівна
Ключові слова: екскурсії
парки
лісопарки
рослини
шкільний курс біології
Дата публікації: 2007
Видавництво: Сучасні проблеми біології, екології та хімії: мат-ли Міжнародн. наук.-практ. конф.
Бібліографічний опис: Потоцька С.О. Екскурсії в парки та лісопарки як складові елементи окремих тем розділу "Рослини" шкільного курсу біології / С.О. Потоцька // Сучасні проблеми біології, екології та хімії: мат-ли Міжнародн. наук.-практ. конф. Присвяченої 20-річчю біологічного факультету ЗНУ (29 березня – 1 квітня 2007 р.). Ч.2. – Запоріжжя, 2007. – С. 623 –626.
Короткий огляд (реферат): Паркові і лісопаркові території та насадження можуть досить ефективно бути використані в шкільному курсі біології під час вивчення розділу „Рослини" і можуть бути ефективними під час організації роботи гуртків юних ботаніків, юних дендрологів, юних фенологів. В якості прикладу наводено фрагменти з екскурсійного заняття з теми „Будова і розвиток бруньок і пагонів”.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3533
Розташовується у зібраннях:Науково-практична конференціяУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.