Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3331
Назва: Будова автомобіля і трактора. Частина 1.
Автори: Люлька, Василь Степанович
Перинський, Юрій Євгенійович
Коньок, М. М.
Бивалькевич, Леонід Мстиславович
Ключові слова: автомобіль
трактор
Будова автомобіля і трактора
автосправа
Дата публікації: 2014
Видавництво: Чернігів: ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка
Бібліографічний опис: Будова автомобіля і трактора. Частина 1. Посібник до лабораторних робіт: для студентів технологічного факультету / укл. : Люлька В.С., Перинський Ю.Є., Коньок М.М., Бивалькевич Л.М. Чернігів: ЧНПУ, 2014. 124 с.
Короткий огляд (реферат): Даний методичний посібник створений згідно навчальної програми з дисципліни "Будова автомобіля і трактора" для підготовки студентів спеціальностей 7.01010301, 8.01010301 "Технологічна освіта (автосправа)". У посібнику наведено теоретичний матеріал по темах, що входять до розділу "Двигуни внутрішнього згоряння". У кожній темі подано опис конструкції, принцип дії механізмів і систем двигунів внутрішнього згоряння автомобілів з необхідними схемами і ілюстраціями. В кінці кожної теми наведено питання для контролю та самоконтролю. Методичний посібник призначений для підвищення активності в навчанні та ефективності пізнавальної діяльності студентів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3331
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання (техн)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Будова автомобіля і трактора. Частина 1.pdf5.17 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.