Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3291
Назва: Методика викладання автосправи: Навчально-методичні рекомендації до лабораторних та практичних робіт
Автори: Перинський, Юрій Євгенійович
Ключові слова: лабораторні роботи
студенти
«Автосправа»
"Методика викладання автосправи"
Дата публікації: 2016
Видавництво: Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка
Бібліографічний опис: Методика викладання автосправи: Навчально-методичні рекомендації до лабораторних та практичних робіт / Укл. Перинський Ю.Є. – Видання третє. Перероблене і доповнене. – Чернігів: Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка, 2016. – 84 с.
Короткий огляд (реферат): У навчально-методичних рекомендаціях зроблена спроба максимально використати досягнення педагогічної науки та шкільної практики з впровадження активних методів навчання, проектної технології навчання. Необхідність застосування інноваційних підходів у сучасній шкільній освіті зумовлена очевидними тенденціями в освітній системі до повноцінного розвитку особистості учня, його підготовки до реальної діяльності. Вони забезпечують не тільки міцне засвоєння навчального матеріалу, але й інтелектуальний розвиток, комунікабельність, культуру учасника дорожнього руху, його моральні якості. У навчально-методичних рекомендаціях розкрито також сутність основних дидактичних принципів, які застосовуються на уроках з автосправи, визначено способи, за допомогою яких можна розвинути інтерес учнів до вивчення цього курсу.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3291
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання (техн)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
metodika_avtodela_new_литература.pdf969 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.