Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3289
Назва: Методика викладання автосправи: Навчально-методичні рекомендації до лабораторних та практичних робіт
Автори: Люлька, Василь Степанович
Короткий, С. В.
Перинський, Юрій Євгенійович
Ключові слова: лабораторні роботи
студенти
автосправа
Дата публікації: 2011
Видавництво: Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка
Бібліографічний опис: Методика викладання автосправи: Навчально-методичні рекомендації до лабораторних та практичних робіт / Укл. Люлька В. С., Короткий С. В., Перинський Ю. Є. Чернігів : Чернігівський національний педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка, 2011. 76 с.
Короткий огляд (реферат): У навчально-методичних рекомендаціях зроблена спроба максимально використати досягнення педагогічної науки та шкільної практики з впровадження активних методів навчання, проектної технології навчання. Необхідність застосування прогресивних підходів у сучасній шкільній освіті зумовлена очевидними тенденціями в освітній системі до повноцінного розвитку особистості учня, його підготовки до реальної діяльності. Вони забезпечують не тільки міцне засвоєння навчального матеріалу, але й інтелектуальний розвиток, комунікабельність, культуру учасника дорожнього руху, його моральні якості.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3289
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання (техн)Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.