Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3122
Назва: Образ українського козацтва в історичному дискурсі ХІХ століття (на матеріалі історичної прози М.Гоголя та П.Куліша)
Автори: Красавіна, Валентина Василівна
Зіневич, Л. В.
Ключові слова: козацтво
Запорізька Січ
художній образ
воля
честь
слова-історизми
Дата публікації: 2013
Видавництво: Матэрыялы ХІ Міжнар. навук. канф.,Мінск
Бібліографічний опис: Красавіна В. В., Зіневич.Л. В. Образ українського козацтва в історичному дискурсі ХІХ століття (на матеріалі історичної прози М.Гоголя та П.Куліша). Матэрыялы ХІ Міжнар. навук. канф.,Мінск, 24-26 кастр.2013. У 2 ч. Мінск : РІВШ, 2013. С.23-29.
Короткий огляд (реферат): Із відродженням державної незалежності в Україні посилився інтерес до власного історичного минулого, що пов’ язано з розвитком української національної ідеї, пошуками власної національної ідентичності, прагненням у минулому знайти міцну опору, щоб упевненіше дивитися в майбутнє. У формуванні національної свідомості українців значну роль відіграли історичні твори П. Куліша (роман «Чорна рада») та М. Гоголя (повість «Тарас Бульба››), в яких автори, відтворюючи атмосферу життя й боротьби українського народу за волю й незалежність у ХVII ст., осмислювали роль козацтва в національній історії, духовному житті нації, виявляли своє ставлення до минулого запорозького козацтва.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/3122
Розташовується у зібраннях:Науково-практична конференція



Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.