Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2660
Назва: Роль катионов кальция в формировании адаптивных реакций к гербицидам в организме карпа (Cyprinus carpio)
Автори: Жиденко, Алла Олександрівна
Ключові слова: короп
кров
катіони кальцію
зенкор
раундап
Дата публікації: 2009
Видавництво: Вісник Дніпропетровського університету
Бібліографічний опис: Жиденко А. А. Роль катионов кальция в формировании адаптивных реакций к гербицидам в организме карпа (Cyprinus carpio). Вісник Дніпропетровського університету. Біологія. Екологія. 2009. Вип. 17. Т. 1. С. 70-79.
Короткий огляд (реферат): Показано вплив зенкору та раундапу на зміну концентрації катіонів кальцію в органах Cyprinus carpio L., а також можливість корекції обміну речовин і формування адаптації в цих умовах за допомогою Са 2+. Зміни вмісту Са 2+ в органах коропа залежать від структурних ушкоджень органів, на ступінь важкості яких впливає природа гербіциду (складність хімічного складу та розчинність у воді). Корекція обміну речовин у дволіток коропа в умовах гербіцидного навантаження можлива за рахунок катіонів кальцію, які необхідно додавати у воду при контролі її рН.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2660
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.