Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2198
Назва: Екскурсійна діяльність на територіях і об’єктах природно-заповідного фонду в межах міського середовища, її навчально-освітнє, науково-дослідницьке і виховне значення
Автори: Потоцька, Світлана Олександрівна
Карпенко, Юрій Олександрович
Ключові слова: екскурсії
загальноосвітні навчальні заклади
розділ «Рослини»
шкільний курс біології
Дата публікації: 2017
Бібліографічний опис: Потоцька С.О., Карпенко Ю.О. Екскурсійна діяльність на територіях і об’єктах природно-заповідного фонду в межах міського середовища, її навчально-освітнє, науково-дослідницьке і виховне значення. Мат-ли Міжнародної науково-практичної конф., присвяченої 10-річчю створення НПП "Голосіївський", (Київ, 7-8 вересня 2017 р.). Харків : Діса Плюс, 2017. С. 291–299.
Короткий огляд (реферат): Екскурсії на територіях природно–заповідного фонду можуть досить ефективно бути використані в шкільному курсі біології під час вивчення розділу «Рослини» і можуть бути ефективними під час організації позаурочної роботи, а саме гуртків юних ботаніків, юних дендрологів, юних фенологів та ряду інших. Всі види діяльності на екологічній стежці у школярів прищеплюють любов до природи, рідного краю, виховують культуру поведінки в природі, формують практичні вміння і навички природоохоронної діяльності, формують екологічну культуру.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/2198
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.