Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1987
Назва: Агробіостанція – стартовий майданчик для науково-дослідницької роботи та еколого-освітньої діяльності
Автори: Потоцька, Світлана Олександрівна
Ключові слова: агробіостанція
екологічні паростки майбутнього
Колекційний фонд
ліцей
Дата публікації: 2019
Бібліографічний опис: Потоцька С.О. Агробіостанція – стартовий майданчик для науково-дослідницької роботи та еколого-освітньої діяльності. Щорічник Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради «Питання педагогики, методики та науки». Чернігів : Десна-Поліграф, 2019. Вип. 1. С. 11-19.
Короткий огляд (реферат): Ліцей виступає як осередком поширення принципів сталого розвитку на практиці. Реалізація проєкту "Екологічні паростки майбутнього" тісно пов’язана з діяльністю агробіостанції Агробіостанція виступає стартовим майданчиком для науково-дослідницької роботи з біології, екології, інтродукції, введення в культу рідкісних, екзотичних деревних і інших корисних груп рослин осередком екологічних знань і практик органічного землеробства. Колекційний фонд агробіостанції налічує деревних (227 видів) та трав’янистих (понад 600 видів) рослин. Відіграють важливу роль у навчанні та вихованні учні ЧОПЛ еколого-краєзнавчі практики та особливого значення практика набуває в умовах профільного навчання.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1987
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.