Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1986
Назва: Екологічна, флористична та ценотична цінність Замглайського болотного комплексу
Автори: Карпенко, Юрій Олександрович
Потоцька, Світлана Олександрівна
Ключові слова: болото
водно-болотний комплекс
ландшафтний заказник загальнодержавного значення
рослинність
Замглай
Полісся
Дата публікації: 2019
Видавництво: Водне господарство України : наук.-виробн. журн.
Бібліографічний опис: Карпенко Ю., Потоцька С. Екологічна, флористична та ценотична цінність Замглайського болотного комплексу. Водне господарство України : наук.-виробн. журн. 2019. №5-6 (144-145). С. 32–38.
Короткий огляд (реферат): Болотний масив «Замглай» та прилеглі до нього території – це широка заболочена долина, яка тягнеться смугою майже на 70 км північніше Чернігова, з’єднуючи сучасні долини Дніпра і Десни. Замглайський болотний комплекс за розмірами і збереженістю гідрофільного біорізноманіття є одним з найбільших в Європі. Біотопічно, ландшафтно і ценотично лісо-болотно-водний Замглайський комплекс є досить різноманітним, але в цілому на ньому переважають болотна, лучна та прибережно-водна рослинність з рядом як типових для Полісся, так і рідкісних видів флори та фауни.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1986
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.