Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1884
Назва: Інновації у вищій педагогічній освіті: теорія і практика
Автори: Стрілець, Світлана Іванівна
Ключові слова: інновації
освіта
педагогічна освіта
професійна підготовка
Дата публікації: 2013
Бібліографічний опис: Стрілець С.І. Інновації у вищій педагогічній освіті: теорія і практика : навч. посіб. для студ. пед.. вищих навч. закл. Чернігів : ФОП Лозовий В.М., 2013. 508 с.
Короткий огляд (реферат): У посібнику висвітлено питання вивчення інноваційних технологій навчання, формування готовності майбутніх учителів початкової школи до застосування інноваційних технологій навчання у загальноосвітніх школах та вищих навчальних закладах різного рівня акредитації. Значна увага приділена конкретизації теоретичних засад та представленню практичного компонента реалізації педагогічних умов з формування готовності майбутніх педагогів до застосування інноваційних технологій навчання у вищих навчальних закладах. Видання містить теоретико-інформаційні матеріали, практичні завдання, теми для самостійного опрацювання, матеріали для самоконтролю та самооцінювання згідно зі змістовими модулями, практичні рекомендації, спрямовані на ефективне впровадження нових технологій навчання в умовах ступеневої освіти. Навчальний посібник призначений науковцям, викладачам вищих навчальних закладів, педагогам-практикам, а також студентам, які навчаються за освітніми програмами магістратури.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1884
Розташовується у зібраннях:Навчальні посібники (дошк)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Інновації у вищій педагогічній освіті теорія і практика.pdf3.73 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.