Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1577
Назва: Вивчення курсу “Інформатика та програмування” на індустріально-педагогічному факультеті ЧДПУ
Автори: Цибко, Ганна Юхимівна
Ключові слова: "Інформатика та програмування"
індустріально-педагогічний факультет
операційна система MS-DOS
програма-оболонка Norton Commander
Microsoft Office
Дата публікації: 2002
Видавництво: НПУ імені М. П. Драгоманова
Бібліографічний опис: Цибко Г. Ю. Вивчення курсу “Інформатика та програмування” на індустріально-педагогічному факультеті ЧДПУ. Комп’ютерно-орієнтовані системи навчання : зб. наук. праць / Редкол. Київ : НПУ імені М. П. Драгоманова. Вип. 5. 2002. С. 74-82.
Короткий огляд (реферат): Сучасний ринок праці інтенсивно оновлюється, поповнюючись новими спеціальностями і докорінно змінюючи види діяльності, якими люди успішно займалися десятиліттями. Провідну роль у цих процесах відіграють два фактори: інформатизація суспільства і становлення ринкових відносин. Потреба у кваліфікованих спеціалістах, здатних плідно працювати в таких умовах, викликає закономірні зміни у системі вищої освіти. З’являється досить велика кількість нових вузів, орієнтованих передусім на підготовку фахівців у галузі економіки, бізнесу та права. Учбові заклади, що мають свою історію і традиції, також виявляють прагнення розширювати коло пропонованих спеціальностей за рахунок таких, що користуються в останні роки найбільшим попитом у абітурієнтів: аудиту, менеджменту, фінансів, маркетингу і подібних їм. Проте вже зараз прогнозується підготовка надмірної кількості таких спеціалістів, отже, не виключено, що молоді люди, які обрали престижні на даний час спеціальності і сплатили за навчання досить великі кошти, через декілька років зіткнуться з проблемою безробіття.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1577
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідників

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
3 Vyvch kursu Inf ta progr na IPF ChDPU Kyiv 2002.pdf134.71 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.