Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/12870
Назва: Софія Русова в еміграції: від чернігівських витоків до міжнародних обріїв
Автори: Смоліна (Соколова), Світлана Володимирівна
Ключові слова: Софія Русова
діяльність Софії Русової в еміграції
Дата публікації: 2025
Видавництво: Матеріали науково-практичної конференції «Дев’яті Фльорівські читання»
Бібліографічний опис: Смоліна С. Софія Русова в еміграції: від чернігівських витоків до міжнародних обріїв. Матеріали науково-практичної конференції «Дев’яті Фльорівські читання» / за редакцією Т. Янченко, О. Герасимчука; технічний редактор А. Шматко. Чернігів : НУЧК імені Т.Г. Шевченка, 2025. С. 131-134.
Короткий огляд (реферат): Ім’я Софії Русової належить до яскравих постатей української педагогіки кінця ХІХ – першої половини ХХ століття. Уроженка Чернігівщини, яка поєднала у своїй діяльності наукову, педагогічну і громадську місію, вибудовуючи концепцію національного виховання, орієнтованого на демократизм, гуманізм і любов до рідної культури. Особливе значення, з огляду на сучасні реалії, коли під тиском війни науковці виїжджають за межі України, має період життя Софії Федорівни в еміграції (1921-1940 рр.), коли вона, перебуваючи в Чехословаччині, продовжувала працювати на користь української освіти.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/12870
Розташовується у зібраннях:Науково-практична конференція

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Софія Русова в еміграції.pdf189,9 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.