Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/12714
Назва: Філософська гелотологія: проблеми та перспективи
Автори: Колесник, Олена Сергіївна
Столяр, Марина Борисівна
Ключові слова: парадигми гелотології
принципи проліферації
неповноти
невичерпаності теорії
гетерогенність сміху
Дата публікації: 2024
Видавництво: Вісник Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв
Бібліографічний опис: Колесник О. С., Столяр М. Б. Філософська гелотологія: проблеми та перспективи. Вісник Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. 2024. № 1. С. 25-31.
Короткий огляд (реферат): Мета роботи – визначення основних перешкод, які довгий час заважали формуванню філософії сміху як окремого напряму, а також основним парадигмам теоретичного осмислення сміху. Методологія роботи: дослідження побудоване на міждисциплінарному інтегруванні провідних методів сучасної культурології та філософії. В статті на основі постмодерних практик інтертекстуальності та деконструкції, зокрема деконструкції класичної есенціальної філософії сміху, продемонстровано взаємодоповнення та практично рівнозначну цінність найрізноманітніших підходів до пояснення феномену сміху. Також використовуються такі загальнонаукові методи дослідження як аналіз та синтез.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/12714
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідників

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Філософська гелотологія проблеми та перспективи.pdf676,99 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.