Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1223
Назва: Методичні основи модернізації мистецької підготовки вчителя початкової школи в контексті сучасних освітніх парадигм
Автори: Дорошенко, Тетяна Володимирівна
Міненок, Антоніна Олексіївна
Скорик, Тамара Володимирівна
Ключові слова: культуротворча діяльність
мистецька освіта
інтеграція
учитель початкової школи
мистецька підготовка
методичні основи
мистецько-педагогічна діяльність
Дата публікації: 2017
Видавництво: EUROPEAN HUMANITIES STUDIES
Бібліографічний опис: Дорошенко Т., Міненок А., Скорик Т. Методичні основи модернізації мистецької підготовки вчителя початкової школи в контексті сучасних освітніх парадигм / Дорошенко Т., Міненок А., Скорик Т. // EUROPEAN HUMANITIES STUDIES : State an Society, 4(1), 2017, Poland, - С.126 - 142.
Короткий огляд (реферат): Проаналізовано прогресивні тенденції освітнього розвитку в контексті концепції Нової української школи; наголошено на важливості формування в учнів загальнокультурної грамотності, що потребує ґрунтовної мистецької підготовки майбутніх учителів початкової школи. Розкрито сутність мистецької підготовки як цілісний, розгорнутий у часі, регульований у ВНЗ об’єктивний процес і результат становлення особистості студента шляхом освоєння системи мистецько-педагогічних знань та досвіду, формування компетентностей, особистісних якостей та художньо-творчого потенціалу, що має свою мету, закономірності, відповідну структурно-функціональну побудову, яка сконцентрована навколо мистецько-педагогічної діяльності; визначено структуру та стан готовності студентів до мистецько-педагогічної діяльності. Обґрунтовано методичні основи модернізації мистецької підготовки студентів в контексті сучасних освітніх парадигм, що забезпечить формування ключових компетентностей у сфері мистецької освіти, спрямованість на професійне самовдосконалення в мистецько-педагогічній діяльності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1223
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.