Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/10958
Назва: Психологічні особливості емоційного вигорання студентів закладів вищої освіти в умовах війни
Автори: Костенецький, Андрій Анатолійович
Ключові слова: емоційне вигорання
студенти
заклад вищої освіти
російсько-українська війна
психопрофілактика
Дата публікації: 2024
Видавництво: Чернігів
Бібліографічний опис: Костенецький А. А. Психологічні особливості емоційного вигорання студентів закладів вищої освіти в умовах війни : кваліфікаційна р-та освітнього ступеня «бакалавр», студента 4 курсу, 41 групи, спец. 053 «Психологія» / керівник: к. псих. н., доцент І.М. Ющенко / Навчально-науковий інститут психології та соціальної роботи; Кафедра загальної, вікової та соціальної психології імені М. А. Скока. Чернігів, 2024. 41 с.
Короткий огляд (реферат): Під емоційним вигоранням необхідно розуміти не короткочасну кризу, а довгострокову та глибоку реакцію на некерований стрес, який пов’язаний із відповідальністю при роботі з людьми, та викликає зміну поведінки, самоставлення, сприйняття світу та супроводжується депресивними переживаннями. Традиційно вважають, що синдром емоційного вигорання формується у професіоналів, рід діяльності яких пов’язаний з частою взаємодією з людьми. Це набутий стереотип емоційної, частіше професійної поведінки. Але розвиток емоційного вигорання не обмежується лише професійним середовищем та може проявляється у різних життєвих ситуаціях.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/10958
Розташовується у зібраннях:спец.: 053 Психологія

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Костенецький_Психологічні особливості.pdf773,91 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.