Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1007
Назва: Методика збереження здоров’я дівчаток початкової школи у позакласній роботі з фізичної культури
Автори: Воєділова, Олена Михайлівна
Ключові слова: управління
адаптація
функціональна система
здоров’я
Дата публікації: 2009
Бібліографічний опис: Почтар (Воєділова) О. М. Методика збереження здоров’я дівчаток початкової школи у позакласній роботі з фізичної культури. Педагогіка, психологія та медико-біологічні проблеми фізичного виховання і спорту : наукова монографія за редакцією Єрмакова С. С. Харків: ХОВНОКУ-ХДАДМ, 2009. №10. С. 180–183.
Короткий огляд (реферат): Обґрунтовано та експериментально перевірено ефективність застосуван-ня методики збереження здоров’я ді-вчаток початкової школи у позакласній роботі з фізичної культури. Теоретично та експериментально обґрунтовано до-цільність розширення та збільшення об’єму позакласної роботи з фізичної культури на прикладі секції з худож-ньої гімнастики. Цим досягається по-зитивний адаптаційний ефект в рівні розвитку складових здоров’я. Отримані результати мають теоретичне і прак-тичне значення для розробки техноло-гій розвитку, зміцнення та збереження здоров’я дівчаток початкової школи.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): erpub.chnpu.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/1007
Розташовується у зібраннях:Авторські публікації дослідниківУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.